onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Творимо добро тут і зараз

Творимо добро тут і зараз

p1hgusc4cc10mn175kc231shgl494Сьогодні для усіх українців важливий день - день волонтера. З перших днів війни уся країна перетворилася на великий та злагоджений механізм. Немов мурахи в мурашнику, кожен з нас знаходить своє місце, де можна бути корисним. Ми збираємо, сортуємо, відправляємо, пишемо, малюємо. І обов’язково віримо, що виборемо право на щасливе, незалежне майбутнє, яке ніхто не зможе у нас відібрати.

Напередодні Дня Збройних Сил України, Дня Святого Миколая вітальні листівки та малюнки підготували для захисників юні волонтери Гайсинської громади. Смаколики, цукерочки, домашня випічка, такі необхідні у морози теплі речі – все це зібрано для наших захисників. У свою чергу військові щиро дякують дітям за турботу та повагу.