onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Пам'ять, що рятує

Пам'ять, що рятує

p1hgilo1mga6e35rr2179h1h3l4Цього року Україна вдруге вшановує жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

У закладах освіти Гайсинської громади були проведені заходи, присвячені 90-им роковинам Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні та вшануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні: тематичні лекторії, семінари, конференції, виставки тощо. На знак скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися, діти запалювали вогники у своїх домівках ат школах.