onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Окрилені творчістю

Окрилені творчістю

Делегація педагогів Гайсинщини взяла участь в обласному освітянському форумі «Окрилені творчістю», який щорічно проводить ВКНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

Свято талановитих педагогів   відкрила проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи ВКНЗ «ВАНО» Іваниця Г.А. З вітальним словом до освітян звернулася Чорна О.А., перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. На форумі були присутні: працівники Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА ВОІПОПП, працівники кафедр та завідувачі науково - методичних відділів, лабораторій, представники районних методичних служб, переможці та лауреати Всеукраїнських та обласних конкурсів.

Кращі педагоги області, переможці Всеукраїнських конкурсів «Учитель року - 2015», «Джерело творчості», «Інноваційний урок з фізичної культури», «Рукопис навчальної літератури», обласного конкурсу « Творча скарбничка» поділилися своїми враженнями, досвідом, ідеями.

Делегацію Гайсинського району представляли вісім освітян – вони були відзначені грамотами, дипломами Департаменту освіти, грошовими преміями, цінними подарунками. Серед нагороджених:

-Мишакова Л.М. – переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2015» в номінації «Правознавство».

-Панасюк Н.М. – лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2015» в номінації «Хімія».

-Ягорлицька Т.В. – лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка 2015».

-Красуляк С.Б. – лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів.

- Годованюк Т.М., творчі групи вчителів СЗШ №5 м.Гайсин (керівник Бабаян Л.П.), СЗШ с.Нараївка (керівник Мельник Г.Д.) – лауреати обласного конкурсу «Творча скарбничка 2015».

Серед кращих бібліотекарів області нагороджена Горбунова Т.Г. – бібліотекар НВК:Гайсинська СЗШ – інтернат –гімназія.

За вагомий особистий внесок у підготовку переможців та лауреатів конкурсу Грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА відзначено   Сича В.П. – завідувача районного методичного кабінету.