onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — #МиУкраїнці

#МиУкраїнці

p1hdlvvu1im577ee1o3d1abi1mpc6Цьогоріч учасниками восьмого обласного Форуму українських патріотичних справ дітей та молоді «Ми-Українці» у м. Вінниці стали учениці ліцею №7 м. Гайсин Бомко Анастасія та Захарчук Владислава.

Анастасія брала участь у секції за темою «Гра «Джура» як системна форма комплексної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді: державницький та патріотичні аспекти». Вона презентувала систему проведення шкільного етапу гри «Джура» у ліцеї №7 м. Гайсин та поділилася цікавим досвідом щодо організації гри, співпраці у даному напрямку із військовими, батьками, громадськими організаціями.

Владислава удосконалювала свою лідерську майстерність у тематичній секції «Роль учнівського самоврядування в організації національно-патріотичного виховання у закладах освіти як невід’ємного компоненту демократизації шкільного життя».

По завершенню заходу учасники були відзначені грамотами та сертифікатами.