onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Шахісти розпочали змагання Спартакіади 23/24

Шахісти розпочали змагання Спартакіади 23/24

p1hddk7r4f11qk5btq3nlkujdb18 жовтня змаганнями з шахів розпочалась Спартакіада серед учнів/учениць закладів загальної середньої освіти Гайсинської міської ради у 2023-2024 навчальному році.

В змаганнях взяли участь команди 12 закладів: 7 міських та 5 – сільських. Змагання проходили окремо серед дівчат та юнаків і призерами в них стали: І місце – Рогатюк Софія (ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин) та Паламарчук Євген (ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин), ІІ місце – Бондар Олександра (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна) та Гришко Даніїл (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна), ІІІ місце – Фандалюк Юлія (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кіблич) та Грицина Олександр (ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин).

В командному заліку перемогла команда ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна (керівник закладу – Брагар І.В., учитель фізкультури – Дмитришин С.М.), яка змогла випередити команди ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин (керівник закладу – Гевеленко О.М., учитель фізкультури – Побережець О.Л.) – ІІ місце та ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 (керівник закладу – Ткачук Н.М., учитель фізкультури – Горбатюк М. П.) – ІІІ місце.

Учасники змагань дякують адміністрації Гайсинського міського Будинку школярів та молоді (директор – Турчин А.С.) та керівнику гуртків Унковському А.М. за надане приміщення еколого-натуралістичного центру Будинку школярів та створені умови для проведення змагань.