onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Незабаром осінні канікули

Незабаром осінні канікули

Шкільна пора – прекрасний період у житті кожної людини. Особливо шкільні канікули не зникають з пам'яті довгі роки. Цьому cприяє і неабияка участь педагогів. Як зробити дозвілля дитини цікавим і позитивним, дозволити їй не тільки відпочити від уроків і домашніх завдань, а й наситити час канікул корисними діями і інформацією?

Найкраще дітям запам’ятовуються і залишають приємні спогади не сухі історичні факти, а цікаві розповіді, легенди, таємничі історії і відвідування оригінальних туристичних місць.

Цьогоріч тепла осіння погода уже посприяла багатьом екскурсіям школярів окремих закладів.

Наближаються осінні канікули. Це означає, що на вчителів, батьків і дітей Гайсинщини чекають цікаві і захоплюючі спільні поїздки за межі району.

НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. - гімназія

7 l7ujrnkvw

lhvidiyggvy

Учні отримали велику насолоду та користь від побаченого у Національному музеї народної архітектури та побуту на околиці Києва і з великим нетерпінням чекатимуть наступної поїздки.

СЗШ І-ІІІ ст. с. Краснопілка

KRASNOPILKA

Біля могили відомого українського композитора Миколи Леонтовича у с. Марківка Теплицького району.

KRASNOPILKA 2

У краєзнавчому музеї с.Розкошівка учні дізналися про партизанський рух у сусідньому Теплицькому районі.