onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

7 жовтня 2015 року в школах району стартував VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Відповідно до Положення конкурс проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у чотири етапи :

І- (шкільний) з 07 по 15 жовтня 2015року;

ІІ- (районний) 17 жовтня 2015 року. У цей день переможці шкільного етапу конкурсу запрошуються на 10-00 до НВК:СЗШ-гімназія м.Гайсин. Завдання ІІ етапу учасникам конкурсу будуть надіслані Департаментом освіти і науки Вінницької ОДА;

ІІІ – ( обласний) 07 листопада 2015 року на базі Вінницької СЗОШ №3 змагатимуться переможці ІІ етапу;

ІV – (Всеукраїнський) проводитиметься за датою, що буде визначена МОН України.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка сприяє вихованню у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; формуванню готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни.

Завдання для першого етапу конкурсу готуються навчальними закладами, в яких він проходить. Творчі роботи передбачають теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Григорович Шевченко.

Адміністрації навчальних закладів у термін до 16 жовтня 2015 року мають прозвітувати районному методичному кабінету про хід І етапу конкурсу, надати заявки до участі у ІІ етапі.

завантаження