onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Проведено засідання методичної спільноти учителів зарубіжної літератури

Проведено засідання методичної спільноти учителів зарубіжної літератури

еьжгтенимсімиолрп26 вересня 2023 року комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради», на платформі сервісу відеоформату Google Meet, проведено творчу зустріч учасників міської педагогічної спільноти учителів зарубіжної літератури за темою «Стратегії викладання зарубіжної літератури в контексті Нової української школи».

Мета заходу: підвищити рівень готовності педагогічних працівників до викладання предмету зарубіжної літератури у 2023/2024 навчальному році в умовах організації якісного освітнього середовища.

У творчій зустрічі учителів-предметників взяв участь директор КУ «ЦПРПП ГМР» Віталій Сич, який акцентував увагу учасників зібрання на питаннях орієнтирів фахового росту учителя, підвищення його професійного рівня та презентував Нове положення про атестацію педагогічних працівників, яке вступило в силу з 1 вересня 2023 року. Керівником Центру було порушено питання організаційного характеру, що стосувалось вибору керівника педагогічної спільноти. Пропозиція внесена учителем зарубіжної літератури ЗЗСО с.Карбівка Гуцаловою С.А. була підтримана – керівником одноголосно обрана Тетяна Мендусь, учитель зарубіжної літератури ліцею №7 м.Гайсин.

Далі захід модерувала керівник міської педагогічної спільноти учителів зарубіжної літератури Тетяна Мендусь, в процесі роботи учасники зустрічі опрацювали питання:

- реалізації положень мовно-літературної освітньої галузі Державного стандарту базової середньої освіти та оновлених навчальних програм з предмету;

- роботи з питань розробки та впровадження модельних навчальних програм, календаризації навчального матеріалу, усвідомленого вибору підручників, методичної літератури, навчально-дидактичних матеріалів для уроків зарубіжної літератури;

- оптимізації виховного потенціалу компетентнісного уроку зарубіжної літератури;

- досягнення очікуваних результатів навчання, впровадження формувального оцінювання;

- опрацювання методичних рекомендацій щодо вивчення зарубіжної літератури у 2023/2024 навчальному році, підготовлених   КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти».

Поспілкувавшись у відкритому діалозі учасники творчої зустрічі обговорили усі важливі питання, отримали практичні поради та відповіді на запитання, які є нагальними та актуальними в роботі вчителів зарубіжної літератури у 2023-2024 навчальному році.

0-02-05-52f881150eb4c809934ef58dda802c71db9dbf4192d59dc074522e63eb929f91 113373c97e8b6a28

ИУКПЦАУВІ

енкеукцуавпиулакауь