onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Психологічна допомога та емоційна підтримка учасників освітнього процесу

Психологічна допомога та емоційна підтримка учасників освітнього процесу

1вдлкеиуміім7 вересня 2023 року відбулася онлайн - зустріч спільноти практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО та ЗДО за темою «Пріоритетні напрями діяльності фахівців психологічної служби у 2023-2024 н.р.».

У ході наради психолог КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради»Крук Л.П. висвітлила ряд питань, зокрема: ознайомила з листом Міністерства освіти і науки України від 21 серпня 2023 року №1/12492-23 «Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2023-2024 н.р.», довела до відома зміст листа КУ «ВАБО» «Методичні рекомендації для психологів у супроводі дітей, травмованих війною, у закладах загальної середньої освіти на 2023/2024 н.р.», акцентувала увагу на основних аспектах надання першої психологічної допомоги та використання навчально-методичного посібника «Психологічна хвилинка», який отримав гриф «Схвалено для використання» у освітньому процесі.

Під час зустрічі практичні психологи та соціальні педагоги обговорили питання щодо надання психологічної допомоги та емоційної підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану, сформували спільні цілі та завдання щодо роботи спільноти на 2023-2024 навчальний рік.

2сглрдмшрплаоа

3аочрпсломо