onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Змагання молодших джур

Змагання молодших джур

У період з січня по травень 2023 року серед закладів освіти Гайсинської міської ради був проведений Всеукраїнський заочний конкурс звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша   вікова група 6-10 років, козачата, «новаки»).

На розгляд членів журі було представлено 14 робіт із 11 закладів освіти: ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, № 2, № 4, № 5, № 6 м. Гайсин, ліцею № 7 м. Гайсин, ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ с. Бондурі, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна, с. Карбівка, с. Чечелівка, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча.

У звітах, поданих на розгляд журі,   висвітлена робота роїв, їх згуртованість та участь у заходах, формування патріотизму, виховання духовно багатої особистості, зорієнтованої на творчу діяльність, пропаганду активного способу життя на благо суспільства.

Переможцями конкурсу стали:

І місце

• рій «Жовто-блакитні серця» (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Гайсин, 2 клас, виховник Плахотнюк О.Я.) (відео)
  • рій «Патріот» (ліцей № 7 м. Гайсин, 4 клас, виховник Рибаченко Г.Г.) (відео)
  • рій «Джурики» (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин, 4 клас, виховник Іщук С.С.) (відео)

ІІ місце

• рій «Козачата» (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин,   3 клас, виховник Грідіна Г.Р.)
  • рій «Козачата» (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка, 1-4 класи виховник Мукоїд Н.І. )

• рій «Соколята» (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин, 4 клас, виховник Прикмета О.С.)
  • рій «Козачата» (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Чечелівка, 4 клас, виховник Медончак В.І.)

Відзначено роботу роїв:

• «Нащадки козаків» - ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна
  • «Котигорошко» - ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча
  • «Козачата» - ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст.–ДНЗ с. Бондурі
  • «Молода Козацька Січ» - ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка
  • «Маленькі патріоти» - ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кіблич
  • «Маленькі патріоти» - ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин.