onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Весняний фестиваль мистецтва

Весняний фестиваль мистецтва

Упродовж березня місяця 2023року в онлайн форматі проведено місцевий етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2023», учасниками якого стали 16 вчителів та 87 дітей із 9 закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, № 2, № 4, № 6, ліцей № 7 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка, с. Бондурі, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча, с. Лад Хутори ) та міського Будинку школярів та молоді.

На розгляд журі були подані відеоматеріали виступів творчих колективів у жанрах: вокальне мистецтво (міський Будинок школярів та молоді, ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Бондурі, ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, № 2, № 4, № 6 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Лад. Хутори, с. Гунча), художнє читання (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин), інструментальне мистецтво (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, № 4 м. Гайсин), хореографія (ліцей № 7 м. Гайсин, ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ с. Бондурі, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Лад. Хутори, міський Будинок школярів та молоді). Серед учасників: ансамбль вчителів (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка), ансамбль вчителів та дітей «Сюрприз» (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин), дитячий дует (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, № 6 м. Гайсин), дитяче тріо (ЗЗСО І-ІІ ст. с. Лад. Хутори), дитячий ансамбль (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин, міський Будинок школярів та молоді, ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ с. Бондурі, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча). Сольні номери представили педагоги ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2, № 4, № 6 м. Гайсин, міського Будинку школярів та молоді, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча.

За кращу виконавчу майстерність, тематичну спрямованість, вдалий підбір репертуару, щорічну, систематичну підготовку до огляду грамотами відділу освіти та районної організації профспілки працівників освіти нагороджені:

ü     Вчительсько-учнівські колективи: ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин (директор Боровий Г.І., заступник директора з виховної роботи Хлевна О.Я.), ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин (директор Мигидюк О.Д., заступник з виховної роботи Яценко С.П.), міський Будинок школярів та молоді (директор Турчин А. С., методист Васильчук Г.О.).

ü     Окремі виконавці:

-                         Костюк Наталія Валеріївна – педагог-організатор ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин

-                         Лазаренко Дмитро Іванович – учитель ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин

-                         Кучерук Дарія Олександрівна – керівник гуртка міського Будинку школярів та молоді

-                         Богдан Анна Василівна – керівник гуртка міського Будинку школярів та молоді

-                         Сатушкіна Альона Володимирівна – учитель ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин

-                         Гнатишина Олена Олексіївна – учитель ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин

-                         Потушинський Олексій – учнь ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Гайсин

ü     Вокальний ансамбль «Сюрприз» (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин, кер. Лазаренко Д.І.)

ü     Вокальний жіночий ансамбль (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка, кер. Гуцалова С.А.)