onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

Виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

На базі Гайсинського міського Будинку школярів та молоді Гайсинської міської ради було проведено виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Гайсинської територіальної громади. На виставці свої вироби представили 15 закладів освіти у таких розділах: художнє різьблення по дереву, гончарство та художня кераміка, художнє плетіння, ткацтво, художня вишивка, в’язання спицями та гачком, бісероплетіння, м’яка іграшка, витинання, писанкарство, вироби з тіста, декоративний розпис, вироби з шкіри, вироби з соломки, ізонитка, вироби з природних матеріалів, живопис, народна лялька, вироби з природніх матеріалів.

Представлені вироби вирізнялись оригінальністю, високим рівнем культури виконання та майстерністю. На підставі рішення журі дипломами були нагороджені переможці.

Номінація «Художнє різьблення по дереву»

Яценко Андрій – ученьЗЗСО І-ІІІ ст. №6 за зайняте ІІ місце (керівник Півошенко Анатолій Федорович)

Диченко Денис – ученьЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка за зайняте ІІ місце (керівник Поляруш Ігор Миколайович)

Кашкоров Богдан - ученьліцею №7 м. Гайсин за зайняте ІІІ місце ( керівник Воронова Алла Миколаївна)