onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада заступників директорів з виховної роботи з питань правового виховання школярів та учнівської молоді

вІАВПАРВППА201 березня 2023 року в форматі відео конференції була проведена нарада заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів освіти Гайсинської громади. До зустрічі із педагогами долучилася ювенальний офіцер Гайсинського РУП Гудима Наталія Миколаївна. Головні питання зустрічі – проведення превентивних заходів щодо вчинення неповнолітніми неправомірних дій, пов’язаних із діяльністю нового молодіжного руху «Редан», як запобігти втягненню школярів у конфліктні ситуації, небезпека та наслідки, які можуть нести такі дії. Акцентувалася увага на співпраці з батьками у цьому питанні: батьківський контроль за змістом, характером контенту, інформацією із соціальних мереж, яку використовують діти. Адміністраціям закладів рекомендовано посилити контроль за відвідуванням школярів закладів освіти та організацією змістовного дозвілля, активізувати та урізноманітнити роботу позашкільних закладів громади. До проведення профілактичних заходів долучати практичних психологів та соціальних педагогів.