onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Зіркова мрія - 2023

Зіркова мрія - 2023

1 лютого 2023 року на базі Гайсинського міського Будинку школярів та молоді в рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надаї-2023» проведено конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2023» серед закладів освіти Гайсинської міської ради.

Конкурс був проведений дистанційно. На мистецький майданчик цьогоріч вийшли 38 читців та 18 вокалістів із 19 закладів освіти Гайсинської міської ради ( ліцей № 7 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, 2, 3, 4, 5, 6 м. Гайсин, ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ с. Бондурі, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка, с. Зятківці, с. Карбівка, с. Кисляк, с. Кіблич, с. Куна, с. Степашки, с. Харпачка, с. Чечелівка, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча та міського Будинку школярів та молоді.

Юні вокалісти та знавці художнього слова демонстрували високий рівень сценічної культури, змагаючись у здібностях виразного читання, виконавській майстерності кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні, а також презентували свої авторські роботи.

Кращі виконавці: Рудик Яна (номінація «Художнє читання») – ліцей № 7 м. Гайсин, Зеленецький Матвій (номінація «Художнє читання») – ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин, Петух Артем (номінація «Художнє читання») – ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка, Собцева Емілія (номінація «Вокал») – міський Будинок школярів та молоді, Ждимора Віталіна (номінація «Вокал») - міський Будинок школярів та молоді, Колосовська Дар’я (номінація «Вокал») – ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин, Король Яна (номінація «Вокал») – ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин, Киричук Станіслав (номінація «Вокал») – ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин будуть представляти свою творчість на обласному етапі конкурсу.