onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Свято Дошкілля на Гайсинщині

Свято Дошкілля на Гайсинщині

25 вересня 2015 року в дошкільних навчальних закладах району відбулись заходи з нагоди святкування Всеукраїнського дня дошкілля.

У ДНЗ №4 «Зірочка» (завідувач Бубновська Л.Ф., методист Мошноріз О.І.) проведено розвагу «У садочку ми зростаєм», у ході якої в гості до старших дошкільнят завітали казкові персонажі Котигорошко, Ромашка, Барвінок (ролі виконували педагоги Стемковська І.А., Солодка О.П., Кобзіна В.В.). Для молодших дошкільнят була організована лялькова вистава «Колосок». Всі учасники дійства побували у світі гри, поезії, пісні, спортивних змагань. Музичні керівники Ковтонюк Н.Є та Трачук І.Л., які підготували заходи, подбали про музичний супровід, естетичне забарвлення та веселий настрій вихованців.

Працівники ДНЗ №1 «Пролісок» (завідувач Бондар О.І., вихователь-методист Артеменко Т.І.) організували спільне свято колективу та дітей. З вітальними словами до присутніх звернулись керівник закладу Бондар О.І., вихователі Яковенко В.П., Тіторенко А.В., голова батьківського комітету Довга І.А. Музичний керівник Левицька О.С. привітала зі святом колег та вихованців піснею «Світ дитячих мрій». Дошкільнята-гуртківці (керівник гуртка Артеменко Т.І.) підготували подарунки для дорослих та дітей.

Музичні керівники ДНЗ №5 «Факел» (завідувач Павленко К.Г., вихователь-методист Швець О.Б.) Гафтонюк Р.І. та Гнатюк О.Ю підготували святкову розвагу «Наш дитсадок – то другий дім, нам жити весело у нім», в якій взяли участь діти старшого дошкільного віку (вихователі Смірнова Л.І., Курбала Т.М., Борова Н.В.). Сюрпризний момент створили Чарівниця Груша Н.В. та її маленька помічниця Настя. На свято завітали учениці СЗШ І-ІІІ ст.-ліцею Даша Піддубняк та Дарина Кирилюк. Мельник Настя з групи «Калинонька» подарувала пісню «Наш сад». З вітальним словом звернулась голова батьківського комітету Задояна Т.Ф.

У ДНЗ №2 «Дзвіночок» (завідувач Бойко Т.П., вихователь-методист Маковецька Г.П.) до проведення свята  готувались завчасно. Упродовж тижня Дошкілля проходили заходи за різними напрямками, зокрема спортивні та музичні розваги, виставка «Умілі рученята», День відкритих дверей. На завершення відбулося святкове дійство, яке підготували музичні керівники Гамоля О.В., Присяжна Л.О, за участі дітей старшого та молодшого дошкільного віку з виконанням улюблених таночків, пісень про дитячий садок, щасливе дитинство, рідну Україну.

ДНЗ №1 «Пролісок»

ДНЗ №2 «Дзвіночок»