onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Візит освітян Липовецького району

Візит освітян Липовецького району

23  вересня 2015 року освітяни Гайсинщини гостинно приймали делегацію керівників шкіл Липовецького району на чолі з начальником відділу освіти  районної державної адміністрації І.Я.Косач та завідувачки районного методичного кабінету С.Л.Ковальчук.

Візит освітян Липовецького району здійснений з метою обміну досвідом роботи керівників шкіл в умовах змін в сучасній школі, вивчення ППД шкіл Гайсинського району з питань впровадження нових технологій, методик, інноваційних форм роботи. Освітню галузь Гайсинщини представляли начальник відділу освіти В.М.Шрамко та завідувач районного методичного кабінету В.П.Сич.

Робоча зустріч освітян двох районів розпочалась у НВК:СЗШ-гімназія м.Гайсин з презентаційного виступу начальника відділу освіти Валентини Миколаївни Шрамко, її виступ продовжив директор закладу С.М.Гридзь , який поділився досвідом управлінської діяльності з питань створення матеріально-технічної бази сучасного навчального закладу, співпраці школи з громадськими організаціями, фондами, батьківською громадою. Цікавою для гостей була екскурсія школою, спілкування з колегами-педагогами, дітьми.

У СЗШ №4 м.Гайсин гостей зустрічав її директор Г.І.Боровий – свою школу йому допомогли презентувати вихованці, їх візитка сподобалась гостям, а дитячі голоси відомого ансамблю «Кіндер-сюрприз» зачарували присутніх майстерно виконаними художніми номерами. Основні акценти виступу Григорія Івановича: співпраця з міжнародними організаціями, проектна діяльність закладу, організація роботи шкільного відділення Малої академії наук, еколого-натуралістична робота, робота шкільного парламенту. Гостей вразили затишні, гарно оформлені класні кімнати, кабінети, лабораторії навчального закладу.

Завершальним етапом робочої поїздки директорів шкіл Липовецького району стало відвідування НВК:Гайсинська СЗШ - інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія. Запашним короваєм та щирими словами вітання зустріли гостей діти, учителі та адміністрація навчально-виховного комплексу на чолі з директором Л.Г.Мендусь. В ході екскурсії школою гостям представлені музейні зали, навчальні кабінети, лабораторії. Цікава розповідь директора доповнювалась спілкуванням з педагогами, учнями школи, випускниками-гімназистами. Представляючи навчальний заклад Людмила Георгіївна особливу увагу звернула на культ знань що панує в їхній школі, на роботу педагогічного колективу по плеканню обдарованої дитини, високій результативності та досягненнях освітньої установи в межах району, області, держави. Роботу адміністрації, шкільного методичного кабінету з педагогами презентувала заступник директора НВК Т.П.Бєлай.

На завершення робочої поїздки в залі засідань районного методичного кабінету відбувся круглий стіл з обміну досвідом впровадження нових технологій, методик, інноваційних форм роботи