onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Завершення громадських обговорень

Завершення громадських обговорень

lslskeum3nkblag3czrk th lnd xxПеріод реформ, розпочатий Міністерством освіти і науки в Україні, загострив питання реорганізації та закриття шкіл у сільській місцевості. Ця проблема болюча для всієї України і є результатом демографічної кризи, яка спостерігається в державі. Не оминула вона і Гайсинську громаду. З кожним роком кількість учнів скорочується, тому чимало навчальних закладів стали напівпорожніми. Відділом освіти Гайсинської міської ради вивчено стан функціонування та утримання закладів загальної середньої освіти громади, надано пропозиції засновнику, так як рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає саме він.
Реорганізація і ліквідація закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості допускаються лише після громадського обговорення проекту, відповідного рішення засновника.
На публічні громадські слухання були винесені проєкти рішень по закладах освіти у таких селах:

Мелешків
     Припинення (ліквідація) закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Мелешків Гайсинської міської ради.
Прийнято розпорядження Гайсинською міською радою «Про проведення консультацій з громадськістю щодо припинення (ліквідації) закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Мелешків Гайсинської міської ради» 28.08.2021р. №108-од.
Публічні громадські обговорення – 15.06.2022 року.

Рахни
     Припинення (ліквідація) закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Рахни Гайсинської міської ради.
Прийнято розпорядження Гайсинською міською радою «Про проведення консультацій з громадськістю щодо припинення (ліквідації) закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Рахни Гайсинської міської ради» 28.08.2021р. №109-од.
Публічні громадські обговорення – 16.06.2022 року.
Лад.Хутори
     Реорганізація шляхом пониження ступеня закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори Гайсинської міської ради.
Прийнято розпорядження Гайсинською міською радою «Про проведення консультацій з громадськістю щодо реорганізації шляхом пониження ступеня закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Ладижинські Хутори Гайсинської міської ради» 28.08.2021р. №106-од.
Публічні громадські обговорення – 17.06.2022 року.
Бубнівка
     Реорганізація шляхом пониження ступеня закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Бубнівка Гайсинської міської ради.
Прийнято розпорядження Гайсинською міською радою «Про проведення консультацій з громадськістю щодо реорганізації шляхом пониження ступеня закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Бубнівка Гайсинської міської ради» 28.08.2021р. №103-од.
Публічні громадські обговорення – 20.06.2022 року.
Рахнівка
     Припинення (ліквідація) закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів- Дошкільний навчальний заклад імені В.С.Стуса с. Рахнівка Гайсинської міської ради.
Прийнято розпорядження Гайсинською міською радою ««Про припинення (ліквідації) загальноосвітньої тшколи І-ІІ ступенів- Дошкільний навчальний заклад імені В.С.Стуса с. Рахнівка Чечелівського старостинського округу Гайсинської міської ради» 28.08.2021р. №107-од.
Публічні громадські обговорення – 21.06.2022 року
Кисляк
     Реорганізація шляхом пониження ступеня закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кисляк Гайсинської міської ради
Прийнято розпорядження Гайсинською міською радою «Про проведення консультацій з громадськістю щодо реорганізації шляхом пониження ступеня закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кисляк Гайсинської міської ради» 28.08.2021р. №104-од.
Публічні громадські обговорення – 22.06.2022 року
Степашки
     Реорганізація шляхом пониження ступеня закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Степашки Гайсинської міської ради.
Прийнято розпорядження Гайсинською міською радою ««Про проведення консультацій з громадськістю щодо реорганізації шляхом пониження ступеня закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Степашки Гайсинської міської ради» 28.08.2021р. №105-од.
Публічні громадські обговорення – 23.06.2022 року
Жерденівка
     Реорганізація шляхом пониження ступеня закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Жерденівка Гайсинської міської ради
Прийнято розпорядження Гайсинською міською радою «Про проведення консультацій з громадськістю щодо реорганізації шляхом пониження ступеня закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Жерденівка Гайсинської міської ради» 28.08.2021р. №102-од.
Публічні громадські обговорення – 24.06.2022 року.
     Публічні громадські обговорення завершилися. Підчас проведення слухань шляхом зустрічі робочої групи з представників Гайсинської міської ради, працівників відділу освіти Гайсинської міської ради з жителями сіл. Дискусії щодо реорганізації чи ліквідації освітніх закладів проходили досить жваво і емоційно. Жителі всіх громад одноголосно не погодилися із проєктами рішень.
Остаточне рішення буде прийматись депутатами на сесії Гайсинської міської ради після 28 серпня з урахуванням усіх думок і пропозицій.

с. Мелешків

с. Рахни