onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Черговий успіх гайсинських туристів

Черговий успіх гайсинських туристів

IMG 20220622 181925Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій змінює формат своїх змагань. Після обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проводився дистанційно, 58 обласні змагання юних туристів-краєзнавців було вирішено провести очно.

Виходячи з умов військового стану, в яких ми живемо, цьогорічні змагання вирішено було провести як одноденні турніри в трьох лігах: Вінницькій, Гайсинській та Могилів-Подільській. Зокрема, на змагання Гайсинської ліги, які проводились 22 червня 2022 року в м. Ладижин, отримали запрошення члени туристичного гуртка ліцею №7 м. Гайсин (керівник – Охріменко Ю.М.). До складу команди ввійшло шестеро туристів: Анікеєнко Софія, Мельник Богдан, Зєльніков Андрій, Васильчук Богдан, Борова Катерина та Кирилюк Лев.

Вони виступили в трьох видах програми: спортивному орієнтуванні, скелелазінні та велотуризмі. Як завжди, найкращі результати було показано в спортивному орієнтуванні, де призерами у своїх вікових групах стали п’ятеро гайсинчан. Так у віковій групі Ч-14 Зєльніков А. і у групі Ж-12 Борова К. вибороли другі місця, а Анікеєнко С (група Ж-18), Мельник Б. (група Ч-18) і Васильчук Б. (група Ч-12) стали чемпіонами.

Сюрпризом цьогоріч стали виступи наших туристів в інших видах змагань, де треті місця вибороли Анікеєнко С.(велотуризм) та Зєльніков А. (скелелазіння).

Але головний підсумок змагань – це те, що юні туристи повернулись до повноцінного змагального процесу, зустрілись з друзями, випробували себе та отримали заслужені нагороди.