onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Учнівська виробнича бригада Краснопільської СЗШ - найкраща в Україні!

Учнівська виробнича бригада Краснопільської СЗШ - найкраща в Україні!

Протягом 8 - 10 вересня у м.Одеса на базі Українського дитячого центру «Молода гвардія» проходив ІХ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань школярів.

Кращі виробничі бригади школярів з 15 областей України представили свої досягнення на творчому звіті  та виставці-презентації «Щедрість рідної землі». Учасники заходу захищали власні науково-дослідницькі  роботи  в секціях «Рослинництво», «Овочівництво», «Садівництво», зустрічалися з науковцями Одеського державного аграрного університету та Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, відвідали музей ґрунтознавства та зоології, ознайомилися з роботою Одеського еколого-натуралістичного центру «Афаліна».

Вінницьку область на зльоті представляла учнівська виробнича бригада «Лідер» Краснопільської ЗОШ, підготовлена учителем біології Сидорчук Катериною Яківною, за участі заступника директора школи з виховної роботи Микитенко Надії Василівни, у складі:

-         Гурмач Анастасії, учениці 8 класу

-         Риженко Інни, учениці 9 класу

-         Мартинюка Владислава, учня 8класу

За підсумками усіх конкурсів команда СЗШ с.Краснопілка «Лідер»   визнана найкращою в України і отримала ДИПЛОМ ГРАН-ПРІ переможця ІХ Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань школярів.

Вихованці Краснопільської СЗШ також відзначені дипломами переможців в номінаціях «Творчий звіт» та «Щедрість рідної землі». Найкращою науково-дослідницькою роботою в секції «Рослинництво» (Диплом І ступеня) визнано дослідницький проект «Агробіологічне вивчення сортів квасолі звичайної в умовах лісостепової зони України» яку захистив Мартинюк Владислав.

Освітяни Гайсинщини пишаються вихованцями та педагогами Краснопільської СЗШ бажають їм подальших творчих злетів та перемог!