onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Психологічна служба сучасного закладу освіти в інформаційному просторі

Психологічна служба сучасного закладу освіти в інформаційному просторі

уефоіео9 грудня 2021року проведено онлайн - семінар для спільноти практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО та ЗДО за темою «Психологічна служба сучасного закладу освіти в інформаційному просторі».

Використання в освітньому процесі нових досягнень інформаційних технологій, які сприяють входженню людини у світовий інформаційний простір, особливо в умовах дистанційного навчання, набирає все більшої актуальності.

Враховуючи вимоги до сучасної освіти та усі виклики сьогодення, фахівцям психологічної служби у ході зустрічі було рекомендовано створити на сайті закладу освіти сторінку «Кабінет психолога/соціального педагога», яка допоможе підвищити психологічну культуру, інформаційну обізнаність з певних тем здобувачів освіти, педагогів та батьків.

Досвідом роботи з колегами поділилась Лариса Петрівна Крук, практичний психолог ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин. Психологиня ознайомила зі своєю сторінкою, поділилась власним досвідом щодо наявності різних контентів: віртуальної бібліотеки, тематичних розділів, інформаційних матеріалів про права дітей та людей, доступність рубрики «Контакти», наявності офіційних сайтів органів освіти. Акцентувала увагу на зручності, легкості пошуку інформації, дизайну та доступності веб-сайту для користувачів.

Зацікавив учасників семінару виступ Людмили Петрівни Данильчик, практичного психолога ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин, яка продемонструвала покрокове створення сторінки «Кабінет психолога/соціального педагога». Звернула увагу на «Google Презентації», «Google Форми», які у своїй роботі фахівець психологічної служби може використовувати під час дистанційного навчання та практично надала роз’яснення щодо їх створення.

Учасники семінару мали можливість під час зустрічі самостійно створити власну сторінку та практично закріпити отримані знання.

Модератор заходу - Крук Лариса Петрівна, психолог КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради», пояснила, що наявність даної сторінки допоможе підвищити рівень професійної майстерності педагогів, створити активну систему підтримки сімейного виховання, сприятиме розвитку нового рівня комунікації між усіма учасниками освітнього процесу під час дистанційного навчання.

аи8

веіачнпсо3ф