onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Онлайн нарада керівників ЗЗСО

Онлайн нарада керівників ЗЗСО

упкегдлуцфвм

08 грудня 2021 року начальником відділу освіти Гайсинської міської ради Валентиною Шрамко у форматі відео-конференції за допомогою платформи Zoom було проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти.

У нараді взяли участь головний спеціаліст відділу освіти Ольга Буга, директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради Віталій Сич та директори ЗЗСО підпорядкованих відділу освіти.

На нараді йшлося про управлінську діяльність керівників щодо активнішого освоєння та використання закладами освіти онлайн-платформ для дистанційного навчання учнів, упровадженнянового санітарного регламенту, системи ХАССР спрямованої на покращення харчування школярів, пошуку шляхів активної співпраці з батьками в організації виховної роботи, дотримання фінансової дисципліни при закупівлі товарів та послуг. У ході наради акцентувалася увага на необхідності координації роботи закладів з питань участі в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, проведення організаційної роботи по поновленню та оформленню нових ліцензій на освітню діяльність. Учасники наради обговорювали питання організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників, проведення супервізії у закладах освіти, ефективної самоосвітньої та методичної роботи щодо використання сучасних інформаційних технологій, участі педагогів в конкурсах «Людина року» та «Учитель року – 2022».

Розглядалися і ряд інших виробничих питань, пов’язаних із підготовкою до завершення навчального семестру, організації навчально-виховного процесу, перспектив та новацій поточного навчального року.

IMG 20211208 164228

0-02-05-db3c8572a5bd2d3fa359c29ea60d7621e60fca958616be3aa71df24f01988bd5 53c25ea4f8d1997a

трківмсЯВф

іенгшщщшгенкіуа