onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Насилля як суспільне явище

Насилля як суспільне явище

Рисунок3У період з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля». Цьогоріч до акції долучилося близько 100 країн світу. Кампанія «16 днів проти насильства» проводиться щорічно з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Про роботу щодо профілактики насильства в закладах освіти, спільну роботу щодо попередження та боротьби з домашнім насильством, допомога та підтримка постраждалим від насильства, явище булінгу, охоплення дітей з сімей СЖО здобуттям повної загальної середньої освіти – основні питання, які обговорювалися на онлайн-зустрічі із заступниками директорів з виховної роботи та педагогами-організаторами закладів освіти Гайсинської та Кунківської територіальних громад. До зустрічі долучилися Наконечна Альона Вікторівна – головний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, Данильчик Людмила Петрівна - практичний психолог ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин, Гудима Наталія Миколаївна – капітан, начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області, Ревкач Вікторія Вячеславівна – консультант КУ «ЦПРПП ГМР».

изображение viber 2021-12-02 12-12-09-500