onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Консультація для вихователів

Консультація для вихователів

163611506516305 листопада 2021 року в режимі онлайн вихователем-методистом ЗДО №1 «Пролісок» Артеменко Т.І. була проведена комплексна консультація для вихователів закладів дошкільної освіти Гайсинської міської ради.

Цього разу Тетяна Іванівна намагалась показати педагогам-дошкільникам ті підходи, що спрямовують діяльність на формування особистості, яка вільно і творчо застосовує засоби мови в різних ситуаціях буття, тобто на розвиток мовленнєвої особистості. Умова цього — активна позиція дитини як свідомого мовця. Це означає, що наслідувати зразки недостатньо. Треба створювати умови, аби забезпечити мовленнєве самовираження в різних видах дитячої активності.

За запитом вихователів Артеменко Т.І. презентувала технологію навчання дітей малювання різних дерев, починаючи з молодшого дошкільного віку.

У ході роботи методист зуміла активізувати учасників, які долучились до консультації, запропонувавши їм практичні вправи щодо формулювання відкритих (проблемних) запитань до дітей під час бесіди, розглядання картини, спостереження, ігрової та рефлексійної діяльності тощо.