onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Окрилені творчістю – 2021

Окрилені творчістю – 2021

Застфвіавпававна29 вересня 2021 року відбувся щорічний обласний форум «Окрилені творчістю», започаткований з метою вшанування творчих освітян області – педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, професійних навчальних закладів, закладів дошкільної освіти, бібліотечної сфери.

Цього року захід проходив у рамках відзначення 30-річчя Незалежності України. Із 22 по 24 серпня по всій країні відбулась низка заходів, об’єднаних гаслом «Ти у мене єдина». Форум «Окрилені творчістю» також об’єднав усіх присутніх – спільною самовідданою працею, згуртованістю спільних цінностей, прагненням зберегти та примножити культурні надбання українського народу, виховати могутнє й міцне майбуття нашої держави.

У ході форуму відбулася церемонія нагородження творчих освітян області, серед нагороджених є і представники гайсинської громади:

- відзнакою «Окрилені творчістю» нагороджена Ганна Дем’янюк, учитель математики ліцею №7 м.Гайсин, призер Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021». Нагороду за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021» в номінації «Українська мова та література» отримала Тетяна Мендусь – учитель ліцею №7 м.Гайсин.

- дипломами переможців та лауреатів обласного конкурсу «Творча скарбничка 2021» нагороджені Тетяна Мендусь та Світлана Митченко – учителі української мови та літератури ліцею №7 м. Гайсин, Наталія Немировська – учитель української мови та літератури ЗЗСО №4 м. Гайсин, Тетяна Нестерук – учитель початкових класів ЗЗСО №2 м. Гайсин.

- дипломом переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Нові технології у новій школі було відзначено Ларису Крук – практичного психолога ЗЗСО №2 м.Гайсин.

- диплом переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» отримав керівник гуртків міського Будинку школярів Сергій Красуляк.

Щиро вітаємо педагогів із заслуженими нагородами.

АПЕРЦАУ

апипаВ