onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Відбувся фінал обласного конкурсу «Творча скарбничка – 2021»: оголошено імена переможців

ЗаставкаорувапрУпродовж минулого тижня освітяни Вінниччини проходили творчі випробування в рамках щорічного обласного конкурсу «Творча скарбничка – 2021». За звання найкращого творчого педагога змагалися 78 учасників у трьох номінаціях конкурсу.

За результатами фінальних змагань стали відомі імена переможців та лауреатів конкурсу. Приємно повідомити про те, що скарбничка перемог освітян територіальної громади Гайсинщини поповнилась чотирма Дипломами переможців:

• У номінації «Система роботи з використання онлайн сервісів: сторітелінг, скрайбінг, комікси, буктрейлер, сучасні методи навчання»:

- Мендусь Тетяна Петрівна, учитель ліцею №7 м. Гайсин, виборола Диплом переможця І ступеня;

- Немировська Наталія Вікторівна, учитель ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин, виборола Диплом лауреата конкурсу.

• У номінації «Система роботи з інфомедійної грамотності в освітньому процесі»:

- Митченко Світлана Миколаївна, учитель ліцею №7 м. Гайсин, виборола Диплом переможця ІІ ступеня.

• У номінації «Система роботи з використанням технології «Читання і письма для розвитку критичного мислення» при викладанні предметів та курсів»:

- Нестерук Тетяна Володимирівна, учитель ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 м. Гайсин, виборола Диплом лауреата конкурсу.

Вітаємо наших переможців, пишаємося їхніми досягненнями і щиро бажаємо нових професійних  злетів, цікавих  ідей та успіху на педагогічній ниві.

рпкенг

дщшгне