onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Сучасний учитель – творець сучасного уроку

Сучасний учитель – творець сучасного уроку

Застівапоурфкавка

05 травня 2021 року Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради» на платформі Google-mееt проведено онлайн-семінар та творчу зустріч учасників професійної спільноти вчителів математики. В заході взяли участь 38 педагогів закладів загальної середньої освіти Гайсинської, Райгородської та Кунківської територіальних громад. Тема методичного заходу: "Сучасний урок математики: можливості для професійного зростання педагога та розвитку компетенцій здобувачів освіти". Проведення он-лайн семінару модерувала керівник педагогічної спільноти Ольга Костенко.

Розпочавши роботу он-лайн семінару директор КУ «ЦПРПП ГМР» Віталій Сич акцентував увагу присутніх на питаннях співпраці територіальних громад по сприянню професійному розвитку педагогів, окреслив основні напрямки спільної роботи. Віталій Петрович ознайомив учасників заходу з освітньою платформою «Освіта Вінниччини», умовами проведення обласного конкурсу «Творча скарбничка - 2021», інформував про підсумки Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика». Директор КУ «ЦПРПП ГМР» та всі учасники методичного зібрання щиро привітали учителя математики ліцею №7 м. Гайсин Ганну Дем`янюк з перемогою у цьому престижному конкурсі.

Теоретичні аспекти методичної теми семінару у презентаційному виступі «Сучасний урок математики – який він?» педагогам трьох територіальних громад виклала учитель ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин Ольга Костенко. Учителів зацікавили матеріали презентації тому вони долучилися до віртуальної дискусії та висловили власні бачення методології сучасного уроку, формування математичної компетенції здобувачів освіти.

Практична частина семінару була проведена у вигляді «майстер-класу переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» Ганни Дем`янюк, яка поділилася напрацьованим досвідом роботи на уроках математики та в позаурочний час, досягненнями учнів і онлайн сервісами, які використовує для очного та дистанційного навчання. Ганна Володимирівна наочно продемонструвала особливості роботи по розвитку інтересу учнів до вивчення математики, ознайомила із авторським блогом, презентувала цікаві прийоми роботи з дітьми, які стали складовою успіху вчительки, визнання її успішної роботи висококваліфікованими членами журі на Всеукраїнському конкурсі.

Підсумки творчої зустрічі учасників професійної спільноти вчителів математики підбила її керівник Ольга Костенко, вона надала практичні поради щодо розв’язання та опису завдань ЗНО з математики 2021 року, інформувала присутніх про особливості формування навчальних планів та програм 2021-2022 н.р., що стосуються предметів математичного циклу.

лорп

рпа