onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Оголошується конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с. Кіблич Гайсинської міської ради

Конкурс1565802491 1556179820 konkurs-3-816x462На виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», на підставі Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням 10 сесії Гайсинської районної ради 8 скликання від 19.03.2021 року, у зв’язку із закінченням 30 червня 2021 року терміну дії строкового трудового договору, укладеного з директором ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Кіблич, оголошується конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с. Кіблич Гайсинської міської ради.

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти

Заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів

с. Кіблич Гайсинської міської ради.

Адреса закладу: 23724 Вінницька область, Гайсинський район, с. Кіблич, вулиця Шкільна, будинок 1, корпус А.

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с. Кіблич Гайсинської міської ради.

Оплата праці здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»
Перелік документів, кінцевий строк, місце подання документів для участі у конкурсі

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

-        заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-        автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-        копія паспорта громадянина України;

-        копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-        документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

-        копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

-        довідка про відсутність судимості;

-        довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-        мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до відділу освіти Гайсинської міської ради за адресою: 23700 Вінницька область, Гайсинський район, м. Гайсин, вулиця 1 Травня, будинок 40, кабінет 112.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Кінцевий термін приймання документів:

до 16.00 год. 24 травня 2021 року.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-        перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

-        перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

-        публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Дата проведення конкурсного відбору: 08 червня 2021 року.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі

Буга Ольга Петрівна

тел. (04334) 2-15-40