onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Зробимо Україну чистою разом!

Зробимо Україну чистою разом!

IMG-2d69fded67a45c2376ec7e640efbfb3d-V

28 квітня відбувся Всеукраїнський онлайн тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Реалізація проєкту національна мапа України пунктів прийому вторинної сировини та цифрове прибирання країни».

Лідерство Гайсинської громади на заході представили активісти Гайсинської ТГ: Вельгус Христина (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Гайсин), Зазноба Роман (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин), Желізко Ольга (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин), Гречанюк Артем (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин), Король Яна (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин), Козловець Аліна та Міщенко Денис (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин), Левандовська Яна (ліцей №7 м. Гайсин), Мазуренко Ольга (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Губник), Бугера Артем ( ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка), Цвігун Вікторія (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кіблич), Небелиця Софія (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Степашки) та координатор молодіжного руху Галина Васильчук.

Цінну та корисну інформацію представили спікери даного тренінгу Юлія Мерхель та Микола Чайковський, які презентували новий проєкт від Lets do it Ukraine «Національна мапа України пунктів прийому вторинної сировини». Десятикласник Іван Козлов розповів про цифрове прибирання в Україні та впровадження проєкту «Digital Cleanup». Виступаючі наголосили, наскільки важливо не залишатися байдужим, долучатися до цікавих проєктів, заходів, бо лише разом можна зробити Україну чистою.

IMG-4c41d1c45cddaa010a266518d431c97e-V

IMG-243e0460288a8f6a1a7c2115ec16b9c5-V