onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Дистанційна зустріч із працівниками управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області

IMG 20210427 11090127 квітня 2021 року відбулася чергова онлайн-зустріч, організована управлінням Державної служби якості освіти у Вінницькій області з  працівниками відділів освіти 14 громад Гайсинського району.

У семінарі взяли участь: Інна Косач – начальник відділу моніторингу, позапланового контролю та роботи з органами місцевого самоврядування управління державної служби якості освіти у Вінницькій області та Наталія Кравчук - головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю та роботи з органами місцевого самоврядування управління державної служби якості освіти у Вінницькій області.

У ході зустрічі було розкрито такі питання: порядок проведення інституційного аудиту закладів освіти, види аудитів, основні напрями оцінювання, особливості роботи експертної комісії. Крім того, організатори зустрічі наголосили на необхідності неухильного виконання керівниками закладів освіти статті 30 Закону України «Про освіту».

IMG 20210427 110853