onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Онлайн–нарада з питань виховної роботи

Онлайн–нарада з питань виховної роботи

22 квітня відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів. На порядок денний були винесені питання підготовки та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед закладів освіти Гайсинської міської ради, участь в акціях, профорієнтаційна робота, підготовка до відзначення 30 річниці Незалежності України.

Головний суддя змагань Охріменко Юрій Миколайович ознайомив учасників наради з правилами та умовами проведення гри у 2020/2021 н.р. для середньої та старшої вікових груп в умовах карантинних обмежень, надав рекомендації щодо підготовки команд в заочних та очних етапах гри.

Консультант КУ «ЦПРПП ГМР» Ревкач Вікторія Вячеславівна озвучила низку важливих питань: проведення заходів до відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, реалізація заходів до відзначення 30-річниці Незалежності України, проведення благодійної акції «Солодкий Великдень» для захисників України.