onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Інструктивно-методична нарада спільноти працівників психологічної служби

Інструктивно-методична нарада спільноти працівників психологічної служби

Screeкуенагпоnshot 122 квітня 2021 року відбулась інструктивно-методична нарада спільноти працівників психологічної служби Гайсинської територіальної громади.

У ході зустрічі психологом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради» Ларисою Петрівною Крук було окреслено основні аспекти заповнення відповідних аналітичних форм у документі Word та електронних Google-форм; акцентовано увагу на заповненні трьох електронних частин Google-форми, що стосується працівника психологічної служби та типу закладу освіти; реалізації просвітницько-профілактичних програм під час дистанційного навчання; виконання державних, національних і регіональних програм практичними психологами та соціальними педагогами ЗЗСО та ЗДО; ознайомила з листом ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки» від 12.04.2021р. №221/10-865 «Про проведення науково-методичної онлайн конференції, присвяченої 30-річчю психологічної служби у системі освіти України».

Враховуючи, дистанційний режим роботи освітніх закладів Гайсинської територіальної громади психолог КУ «ЦПРПП ГМР» Лариса Петрівна надала консультацію, провівши нараду в онлайн - режимі на платформі Google-Meet.

екеа4

екінва5