onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Підсумки заочного конкурсу звітів про роботу роїв гри «Джура» серед закладів освіти Гайсинської територіальної громади

У період з січня по квітень 2021 року серед закладів освіти Гайсинської міської ради був проведений Всеукраїнський заочний конкурс звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група 6-10 років, козачата, «новаки»)

Переможцями конкурсу стали

рій «Соколята» (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин, 4 клас, виховник Прикмета О.С.)

рій «Патріот» (ліцей № 7 м. Гайсин, 2 клас, виховник Рибаченко Г.Г.)

рій «Хоробрі серця» (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин, 3 клас, виховник Воскресенко І.П.)

ІІ місце

рій «Козачата» (ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ с. Бондурі, 1-4 класи, виховник Левчук К.П.)

рій «Патріот» (ліцей № 7м. Гайсин, 4 клас, виховник Святенко Л.В.)

ІІІ місце

рій імені Лесі Українки (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Гайсин, 3 клас, виховник Чоловська О.М.)

рій «Козачата» (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин, 2 клас, виховник Коваль О.Г.)

Звіти роїв-переможців будуть представлені до обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Тож побажаємо успіхів нашим козачатам в наступному етапі Гри!

Ліцей №7 м. Гайсин

ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин