onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Участь у нараді щодо організації роботи туристсько-краєзнавчої роботи та військово-патріотичного виховання в територіальних громадах

01 квітня 2021 року Управлінням освіти і науки Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації проведено нараду для органів управління освітою територіальних громад «Про організацію роботи туристсько-краєзнавчого напрямку позашкільної освіти та військово-патріотичного виховання в територіальних громадах».

Нарада проводилась в онлайн-режимі і була організована керівництвом та працівниками Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій.

Учасників наради привітали заступник директора Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації Володимир Буняк та начальник відділу взаємодії з територіальним громадами Управління взаємодії з органами місцевого самоврядування Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації Тетяна Лісогурська.

Під час наради було розглянуто актуальні питання військово-патріотичного виховання в умовах територіальних громад, зокрема особливості проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в цьому навчальному році.

Керівниками відділів ВОЦТСКЕ було проведено презентації роботи відділів спортивного туризму, методичної роботи та патріотичного виховання, організаційно-масового та екскурсійного, а також окреслено можливі напрямки співпраці цих відділів з територіальними громадами.

В нараді взяли участь консультанти КУ «ЦПРПП ГМР» Вікторія Ревкач та Юрій Охріменко.

IMG 20210401 100341

IMG 20210401 100359