onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Підсумки виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!»

DSC 0187

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 01.03.2021 року № 63 «Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»», згідно річного плану роботи закладу позашкільної освіти Гайсинського міського Будинку школярів та молоді Гайсинської міської ради на 2021 рік, було проведено виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Гайсинської міської ради. 10 закладів освіти представили вироби у таких розділах: художнє різьблення по дереву; гончарство та художня кераміка; художнє плетіння, ткацтво; художня вишивка; в’язання спицями, гачком; бісероплетіння; м’яка іграшка; витинання; інші техніки виконання; писанкарство; вироби з тіста; декоративний розпис; вироби з шкіри; вироби з соломки; ізонитка; вироби з природних матеріалів; живопис; народна лялька; вироби з природніх матеріалів.

Представлені роботи вирізнялись оригінальністю, високим рівнем культури виконання та майстерністю. Кращі виставкові матеріали будуть презентовані на обласній виставці-конкурсі вже найближчим часом.

DSC 0199

DSC 0200