onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Супервізійна сесія щодо впровадження просвітницько-профілактичної програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

онлайн  5362online942406 64018 березня 2021 року фахівці психологічної служби Гайсинщини взяли участь у супервізійній сесії, яка була проведена методистами Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області, що проходила в он-лайн форматі.

Дана зустріч проводилась з метою врахування професійних потреб та обміну досягненнями фахівців психологічної служби у напрямку впровадження просвітницько-профілактичної програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Координатор програми Лариса Крук, психолог КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради», представила свій досвід роботи, презентувала фотоматеріали та ідеї реалізації даної програми в освітніх закладах Гайсинської громади. До обговорення долучилися: практичний психолог ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин Людмила Данильчик та класний керівник ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Наталія Цвігун, що реалізовують програму у формі факультативного курсу у своїх освітніх закладах.

Учасниками зустрічі було відзначено доцільність, практичність і корисність проведення спільної форми роботи, обміном досвіду і пошуку ідей між колегами.

1. IMG-596d578fa1218fc88e80ab649bd3a43e-V

2. супер віз