onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чергова нарада заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів в онлайн режимі

imівапрages18 березня 2021 року проведена чергова нарада для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів в онлайн режимі.

У роботі наради брала участь начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області Гудима Наталія Миколаївна. Основні питання, які озвучила Наталія Миколаївна: організація профілактичної роботи з дітьми щодо недопущення вчинення ними правопорушень в умовах дистанційного навчання, як убезпечити дітей від маніпуляцій у соціальних мережах, безпека дітей на вулиці, профілактика булінгу та домашнього насилля. Наголошено на посиленні контролю з боку батьків за поведінкою та емоційним станом дітей.

Консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради» Ревкач Вікторія В’ячеславівна ознайомила учасників зібрання з реалізацією плану заходів щодо відзначення 30-річниці незалежності України. Обговорено варіанти проведення акцій, флешмобів, виставок та інших цікавих форм роботи в онлайн режимі до відзначення значущої дати. Підведено підсумки проведення фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2021». Учасники зібрання були ознайомлені із листом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо проведення у 2021 році 16-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

0-02-05-bb59c8729511891087a8f4f74b2a64d57f7f3b40e3146074729dbcf24ce5dd44 f66f4cd4