onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Знову дистанційне навчання у ЗЗСО та ЗПО Гайсинської міської ради

Знову дистанційне навчання у ЗЗСО та ЗПО Гайсинської міської ради

dyавпіячаstВраховуючи віднесення Вінницької області з 24 лютого 2021 року до зони «ПОМАРАНЧЕВОГО» рівня епідемічної небезпеки, на виконання рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької обласної державної адміністрації від 01.03.2021 року (протокол №7), рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гайсинської міської ради від 02.03.2021 року (протокол №6), наказу відділу освіти Гайсинської міської ради від 02.03.2021 року №28 та, з метою запобігання поширенню на території Гайсинської територіальної громади коронавірусу COVID-19, усі заклади загальної середньої, позашкільної освіти з 03.03.2021 року переходять на дистанційну форму навчання.