onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — До завершення реєстрації на ЗНО залишилося 4 дні!

До завершення реєстрації на ЗНО залишилося 4 дні!

зно2021

Нагадуємо, що термін реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання завершується 05 березня 2021 року.

Звертаємо увагу осіб, які надіслали реєстраційні документи, на те, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який особа отримує в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням. Якщо Ви ще не отримали такого документу, перевірте, будь ласка, стан опрацювання реєстраційних документів за допомогою спеціального сервісу. Якщо Ви уже маєте Сертифікат ЗНО, однак помітили помилку в деяких персональних даних, Ви можете внести необхідні зміни до 5 березня 2021 року, скориставшись спеціальним сервісом «Внести зміни».

Радимо охочим узяти участь у ЗНО-2021 не зволікати і надсилати реєстраційні документи. Зазначимо, що основна сесія ЗНО проходитиме з 21 травня  до 15 червня.

Інформацію отримано із сайту Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.