onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — «Бібліотека нової української школи - нова українська література»

«Бібліотека нової української школи - нова українська література»

Застsddsfdghfgавна

Спонукання сучасної дитини до читання – це одна з найважливіших справ у роботі учителя, бібліотекаря Нової української школи.

З метою популяризації сучасної української літератури для дітей, у рамках Всеукраїнського проєкту «Бібліотека нової української школи - нова українська література», який передбачає оновлення бібліотечного фонду новими надходженнями, 24.02.2021 року відділ освіти Гайсинської міської ради отримав понад 5000 книг 36 найменувань загальною вартістю 156960 грн.

Отримана література вирізняється тематичним і жанровим різноманіттям, висвітлює історичні події української державності (книги «Україна дивує», «Перший український король», «Правління князів», «Величні собори України», «Фантастика і реальність»), сприятиме розвитку інтересу школярів 5-7 класів до вивчення основ наук (книги «Т

варини лікують», «Фізичні явища навколо нас», «Математика навколо нас», «Мистецтво у нашому житті» , «Економіка і я»), знайомитиме із новими сучасними прозовими творами (книги «Сучасна література рідного краю», «Сучасна художня література», «Антологія пригод»).

14 найменувань – це методична література для учителів НУШ з питань розвитку критичного мислення, використання ІКТ, формування емоційного інтелекту учнів, організації взаємодії з батьками, розвитку читацької компетентності, впровадження формувального оцінювання, методики викладання математики, англійської мови, мистецтва, предмету «

Я досліджую світ». Вперше отримали методичну літературу (6 найменувань) для роботи з дітьми, що мають особливі потреби.

Наразі література знаходиться на книжковому складі господарської групи, запрошуємо отримати книги, сподіваємося що вони стануть гарними помічниками учителям Нової української школи та зацікавлять школярів.

0-02-05-4f53cf4c91e632cc68b7381bb5d84e489abb3dd79b5ef08a742a7c2226077c00 38466d3

dsf

dsfghzfshfzc