onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Реалізація програми з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція.»

10.12.2020 року проведено онлайн-семінар на платформі Google-Meet для фахівців психологічної служби Гайсинщини на тему «Реалізація програми з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»».

Захід проводили психолог центру професійного розвитку педагогічних працівників Крук Лариса Петрівна (координатор програми) та практичний психолог СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів Мущинська Вікторія Юріївна (тренер програми).

В рамках on-line семінару Лариса Петрівна наголошувала на тому, що дана програма є попереджувальною та профілактичною при виникненні кризових явищ з питань «торгівлі людьми; безпеки особистості».

Практичний психолог СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів Мущинська В.Ю., презентувала власні напрацювання та досвід щодо реалізації даної програми в умовах дистанційного навчання у закладі освіти.

Учасники онлайн-семінару під керівництвом Вікторії Юріївни дистанційно відпрацювали тематичні вправи та поділилися своїми думками, враженнями під час їх виконання.

Семінар традиційно завершився обговоренням проведеного заходу. Учасники онлайн-зустрічі відзначили актуальність та доцільність впровадження даної програми в освітньому середовищі.

1. онл семінар images

4-V