onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Дистанційне навчання для учнів 5-11 класів у закладах освіти району

Дистанційне навчання для учнів 5-11 класів у закладах освіти району

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2020 року № 462, на виконання рішення районної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 жовтня 2020 року (протокол № 53) заклади загальної середньої освіти району запровадили з 02 листопада 2020 року дистанційне навчання для учнів 5-11 класів.

Учні 1-4 класів продовжують навчатися очно у звичайному режимі з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно-правовими документами.

Заклади дошкільної та позашкільної освіти працюють у звичайному режимі з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Незважаючи на вимушені карантинні обмеження, життя закладів освіти не зупинилося. Окрім уроків, школярі беруть участь у різноманітних заходах, які проходять переважно у онлайн-режимі: конкурсах, акціях, конференціях тощо. Педагогічні працівники продовжують опановувати нові для багатьох з них освітні технології, діляться напрацьованим досвідом.