onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — У школах району відзначено Міжнародний день миру

У школах району відзначено Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети 21 вересня. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити певні кроки заради спокою на Землі, адже найбільше у світі щастя – це мир.

У цей день школярі закладів освіти району власноруч виготовляли паперових голубів, малювали малюнки, плакати, створювали аплікації з побажаннями миру, добра і надії на світле майбутнє. Аби привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги, були проведені виховні години «Я хочу миру!», «Мир на землі – радість у родині», а на шкільних подвір'ях організовані флеш моби та веселі квести.

До відзначення Міжнародного дня миру великий шкільний колектив ліцею № 7 м. Гайсин провів благодійну акцію «Подарунок на Схід». Малюнки, листи, солодощі передані нашим захисникам на Схід країни.

7павірав

Ліцей №7 м. Гайсин