onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Школи трьох обласних центрів з 7 вересня на карантині

Школи трьох обласних центрів з 7 вересня на карантині

З 7 вересня міста Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ та ще 30 міст та районів України перебуватимуть у «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки.

Про це за результатами проведення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Повний перелік міст та районів, які потрапляють у «червону» та «помаранчеву» зони епідемічної небезпеки дивіться за посиланням.

Як відомо, згідно з постановою Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. № 641 на території регіону або адміністративно-територіальної одиниці, на якій установлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, окрім інших обмежень забороняється відвідування закладів освіти усіма здобувачами освіти.

Рівні епідемічної небезпеки поширення СОVID-19 встановлюватимуться щотижня з урахуванням епідеміологічної ситуації.

Рішення про послаблення «червоного», «помаранчевого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.

червона зона” – Український репортер