onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Освітяни взяли участь у заходах з нагоди Дня пам’яті захисників України

Освітяни взяли участь у заходах з нагоди Дня пам’яті захисників України

Освітяни  взяли участь у заходах з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, що проводились у Гайсинському районі. Вшановуючи пам’ять героїв-гайсинчан, до Меморіального комплексу «Алеї Слави» та до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні учасники зібрання поклали квіти.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну, хто поклав своє життя за її волю та Незалежність, але цей день – для гідного вшанування їхньої пам’яті – день, коли кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний «Сонях пам’яті» та схиливши голову під час хвилини мовчання. Це найменше, яким ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них!

Click to enlarge image IMG_7396.jpgClick to enlarge image IMG_7396.jpg