onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Відбулося ЗНО з біології

Відбулося ЗНО з біології

13 липня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології. До пунктів тестування на базі ліцею №7 м. Гайсин (корпус 1), НВК: СЗШ I-III ст.-ліцею м. Гайсин, які діяли на території району, прибув 351 абітурієнт із 537 запланованих (65,36 %). Явка по Вінницькій області – 63,78%.
    Стан здоров’я учасників тестування та осіб, що залучалися до проведення ЗНО, дозволив їм безперешкодно потрапити до пунктів тестування, 1 абітурієнт не був допущений до проходження ЗНО через відсутність необхідних документів.
     З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 14 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту.
     Результати тестування з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня.
15 липня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії. На території району працюватимуть два пункти тестування на базі ліцею №7 м. Гайсин (корпус 1), НВК: СЗШ I-III ст.-ліцею м. Гайсин. Вони прийматимуть абітурієнтів з Гайсинського району, м. Ладижин, Бершадського, Теплицького та Тростянецького районів.

IMG-6317

IMG-6318