onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

07 липня 2020 року відбулося ЗНО з англійської мови. На території Гайсинського району цього дня працював один пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання на базі ліцею №7 м. Гайсин (корпус 1, відповідальна Мендусь Л.Г).

У ньому проходили тестування абітурієнти з Гайсинського району, м. Ладижин, Бершадського та Теплицького районів. Для участі у ЗНО з англійської мови прибули 239 абітурієнтів із 252 зареєстрованих (94,8 %). Явка по Вінницькій області становить 89,4 %.

Усі учасники тестування та особи, що залучалися до проведення ЗНО, були допущені до пункту тестування.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 08 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тестів.

Результати тестування з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня.

09 липня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. На території району працюватимуть три пункти тестування на базі ліцею №7 м. Гайсин (корпус 1), НВК: СЗШ I-III ст.-ліцею м. Гайсин та Гайсинського медичного коледжу.

Взято із сайту Гайсинської рда