onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Зустріч з громадськістю села Мелешків

Зустріч з громадськістю села Мелешків

5 червня, відбулася зустріч голови Гайсинської райдержадміністрації Сергія Кавуна, начальника відділу освіти Валентини Шрамко у громаді села Мелешкова з Кіблицьким сільським голово Ігорем Пересуньком, вчительською та батьківською громадськістю села у межах дозволених карантинних заходів, з метою забезпечення правових норм, які стосуються конституційних прав, свобод та обов’язків громадян, їх життєвих інтересів та інтересів територіальних громад.

У ході зустрічі було обговорено  стан функціонування діючого закладу, у якому навчається 27 учнів, на утримання якого іде більше 1 500 000 гривень на рік, з яких 1 350 000 лише на заробітну плату працівників.  Представники територіальної громади отримали консультації щодо доцільності подальшого функціонування закладу та висловили свої думки про перспективи навчання школярів, що проживають у селі Мелешків.

За результатами зустрічі прийшли до висновку - учасникам зібрання провести ширші слухання з громадськістю села Мелешкова та прийняти відповідні рішення.

IMG 4919фвф

IMG 4914вмф