onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вітання керівництва району до Міжнародного дня захисту дітей

Вітання керівництва району до Міжнародного дня захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом –

Міжнародним Днем захисту дітей!

Це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя та щастя наших дітей.

Шановні дорослі! Продовжуйте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо гідних громадян, які неодмінно стануть гордістю України.

Любі діти! Бажаємо вам всім миру, міцного здоров’я, енергії, злагоди і добробуту, блискучих результатів у навчанні та творчості, здійснення найзаповітніших мрій і щоденного відчуття захищеності та підтримки!

Голова райдержадміністрації

Сергій Кавун