onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — В освітян Гайсинщини роботи не зменшилось

В освітян Гайсинщини роботи не зменшилось

Освітні установи Гайсинського району з нетерпінням чекають виходу з карантину та зустрічі зі своїми вихованцями.
     Кругом точиться полеміка навколо дати закінчення навчального року, можливості піти вчителям у відпустку. Наші педагоги не хвилюються, коли підуть у відпустку. Вони більше вболівають за те, аби діти повернулися до навчальних закладів, сіли за парти, щоб отримати оцінки, закінчити навчальний рік із врученням табелів та свідоцтв.
     Під час проведення карантину школи розроблятимуть власну систему оцінювання.
     Поки що триває дистанційне навчання. Щоб мотивувати дитину до нього, необхідно дуже змістовно та серйозно готуватись. Зараз усі освітяни працюють, щоб донести необхідні знання до дітей.

СЗШ № 2 м. Гайсин

СЗШ № 3 м. Гайсин