onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Дистанційна робота: від вчителів можуть вимагати звіти

Дистанційна робота: від вчителів можуть вимагати звіти

Керівники закладів освіти можуть вимагати звітів про роботу вчителя у період гнучкого режиму діяльності. Про це, спілкуючись з користувачами Facebook, сказала заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, робота вчителя складається не лише з педагогічного навантаження, а й включає організаційно-методичну роботу.

Зважаючи на це, вона порадила керівникам закладів освіти у наказах про встановлення гнучкого режиму роботи закладів передбачити індивідуальні плани самоосвіти вчителів.

Звертаючись до вчителів заступник міністра повідомила про необхідність звітування за цю роботу.

«Звітування про цей вид робіт може бути передбачено вашим керівником. Тут ви вже налагоджуєте свою взаємодію разом з керівником. Але вимагати звітність справді може керівник закладу освіти», - сказала Мандзій.

Дистанційна робота: від вчителів можуть вимагати звіти

Джерело: Освіта.ua